הורוסקופ יומי מזל תאומים 23.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 23.10.2022

הורוסקופ שבועי (23.10 עד 29.10) מזל תאומים

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל תאומים

תתחמקו מכל אור הזרקורים שמאיר בדרככם בשבת הזו כשהשמש הבוטחת מיישרת קו עם מגנט הקסם ונוס בבית החמישי של היצירתיות והתהילה שלכם. הסיור המשותף שלהם ממשיך, אבל ביום ראשון, שניהם עוברים למזל עקרב, ומעניקים אהבה לבית השישי שלכם לעבודה ובריאות עד 16 בנובמבר (ונוס) ו-22 בנובמבר (השמש). האם יש לך מספיק חופש יצירתי בעבודה שלך? אם אתה על סף פריצת דרך, נקודת המפנה שלך עשויה להגיע בארבעת השבועות הקרובים. הורד את רמות הלחץ על ידי הפחתת חומרים ממריצים כמו סוכר וקפאין והוספת אימונים מבוססי ריקוד. גם פורטלים מקצועיים יתחילו להיפתח, הודות לסיבוב הפרסה של שבתאי ביום ראשון. כוכב הלכת כבד המשקל הפך לאחור בדלי ובבית ההתפשטות התשיעי שלך מאז ה-4 ביוני. אולי דלתות לא היו נסגרות, אבל הן היו פתוחות יותר מאשר פתוחות, והניסיון להביא אנשים לייצור אור ירוק עבר איטי. אבל היום, כששבתאי מסתובב בחזרה לתנועה ישירה, ניצחונות שנראו כמיליון מיילים משם יהיו בקרוב בהישג ידכם!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|