"מול הים, אושר הוא רעיון פשוט." ~ ז'אן קלוד איזו

"מול הים, אושר הוא רעיון פשוט." ~ ז'אן קלוד איזו

היום הייתי בים, ( טוב, כמעט כל יום אני בים) .. אבל היום היה משהו מיוחד

היום ממש הערכתי את נוכחותי בים,

היום ממש הערכתי את הזמן הזה , שאינו מובן מאליו בים,

פתאום שמתי לב ממש לכאן ועכשיו , כל כך הערכתי את הזמן העצום הזה בים

ישבתי עם חברתי שתינו יין לבן בכוס פלסטיק ופשוט שתקנו מול הים.

באמצע השתיקה פניתי אליה בהתלהבות: " בואנה, את קולטת שכמעט כולם עובדים ואנחנו בים? , את מבינה שיש לנו פריבילגיה מיוחדת פשוט לקום ולשבת פה מול הים ללא דאגות, אף אחד לא רודף אחרינו, אנחנו לא חייבות כלום לאף אחד, אנחנו יכולות להיות כל יום בים  – זה ממש לא מובן מאליו .

ומשהו בהבנה הזו, בהודיה הזו, בלהעריך את ה-כאן ועכשיו גרם לנו להרגיש אחרת, לחייך, להעריך, ולדעת ולהרגיש ממש בבטן שזו אחת התקופות היפות והטובות בחיי… יחד עם זאת זה העלה לנו את התדר והאנרגיה ( טוב גם קצת היין , אבל לא ממש )

פתאום הבנתי כמה ערך יש להודיות בחיינו ויש כל כך הרבה וכמה טוב זה גורם לך להרגיש ומעלה את רמת האנרגיה במוח.

אז בעצם הפוסט הוא על העלאת האנרגיה הטובה ולשמור עליה… אז מהחוויה שלי היום , אלו הן הדברים שאני הולכת להכניס לחיי כל יום כדי לשמור על תדר אנרגטי חיובי וגבוה :

  • הודיות – פשוט להודות על ה-כאן ועכשיו ועל מה שיש , יש כל כך הרבה על מה להודות בכל רגע נתון , להזין את המוח והלב והרגש בחיוביות על מה שנוכח כבר בחיים שלך ,

תרגול יראת כבוד עמוקה והודיה  בכל יום ויום מעביר מיד את האנרגיה שלך לרטט גבוה יותר. מחשבות של שמחה, שלווה, הארה, אהבה וקבלה מושכות חוויות מתאימות לחייכם , התמקד אפילו בדברים הפשוטים ביותר והיה אסיר תודה עליהם.

  • תחבק חוויות קטנות חדשות – לשבת מול הים ולהקשיב לגלים , לרעש שלהם , לאנשים שעוברים , לצבע ולצורה של השמיים , השמש שוקעת בכל יום במקום אחר ובצורה שונה , הריח של הים כל פעם אחר , הים מלא רגשות ותגובות שונות לשינויי מזג האוויר , הים עמוק , התחושות בחוויות הן שונות,

ישנו רטט חיובי לכל חוויה נפלאה חדשה. זה פותח אפשרויות, מרחיב מודעות, מביא אותך לרגע הנוכחי – פשוט תנשום ותחבק כל חוויה חדשה .

אין לי הרבה מה להוסיף רק באמת שתחבק כל יום וכל הזדמנות כדי לחיות בפוטנציאל הגבוה ביותר שלך. בכל פעם שאתה משתמש באחד מהדברים הקטנים האלה האנרגיה שלך פורחת, ממלאת את חייך ואת החיים שאתה נוגע בהם בצבע, יופי וחוכמה מורכבת. החיים אינם יעד; המסע הנשמתי ומתיקות הפריחה היא ההגשמה האולטימטיבית שלנו.

אוייי לכו לים לומדים ממנו המון

** התמונה למעלה – " הנמל בחורף " – של האמנית יונת חולי – ניתן לרכוש אותה בלינק : http://noyart.co.il/product/h/1496

Deep sea baby, I follow you https://www.youtube.com/watch?v=SPGGdijkArc

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|