הורוסקופ יומי מזל דלי 4.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 4.9.2022

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל דלי

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דלי

קום מהספסל והצטרף למשחק, נושא מים! אתה בן אדם מטבעך, אבל לפעמים נוח לך יותר להיתלות בפריפריה מאשר להיות בחזית. בשבת, כאשר רבע הירח המתאים במזל קשת מפעיל את בית הפעילות הקבוצתי שלכם, אולי סוף סוף תהיו מוכנים להיכנס עמוק יותר. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לתת לאנשים את הרושם שאתה אמביוולנטי לגביהם, אבל אתה גם לא רוצה להתחייב יותר מדי. מצא את דרך האמצע! המגנטיות הטבעית שלך מתעצמת ביום ראשון כאשר שועלת ונוס חודרת לתוך בתולה ולבית השמיני המפתה שלך. קשר עמוק יהיה ההעדפה שלך עד 29 בספטמבר – מה שעבורך עשוי להיות מפגש מוחות יותר מאשר חשיפת נשמות. אם כבר מצאת את The One, החיבור שלך עשוי להפוך להרבה יותר קבוע במהלך השבועות הקרובים. אבל הוזהר: הצד המורד שלך עלול להימשך לסכנה עם ונוס בעמדה הזו. זז בזהירות, מזל דלי, או שאתה עלול להיסגר ברומן חשאי או משהו מרושע באותה מידה שישאיר אותך תחושת אובססיביות אובססיבית. לפעמים, "אתגר" לא שווה להמשיך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|