הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל קשת

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל קשת

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 7.8.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

לשחק בטוח או לקחת הימור? ובכן, זה תלוי, "זהירות" היא לא מילה שאתה משתמש בה הרבה ואילו "סיכון" הוא כמעט טבע שני עבורך. ובכל זאת, ביום שלישי הקרוב, 9 באוגוסט, אתה עלול להרגיש תקוע באופן חיובי על קרני דילמה.  והסימן הפרואקטיבי שלך רגיל ללכת אחרי (ובאופן כללי להשיג) את מה שאתה רוצה. אבל ביום שלישי, כוכב האהבה נבדק על ידי שליטה בפלוטו במזל גדי ובאזור הביטחון שלך. מה שפעם היה דבר לא מובן, פתאום נתקעת בנייר זבוב נפשי. רגע אחד אתה צריך לשתול שורשים, ברגע הבא אתה מתחרפן מזה שאתה מרגיש "כלוא" בשגרה. ונוס-פלוטו מגביר את החשק המיני שלך, ומכיוון שאין לך את השליטה העצמית הטובה ביותר ביום טוב, זה הזמן להתרחק מאוד מהפיתוי. (אז אל תעשה סקס של האקס!) ההתנגדות הזו מתרחשת על פני ציר הכסף שלך, כלומר הכספים שלך עומדים לבדיקה. אולי אתה מבין שמה שאתה צריך – יותר מרואה חשבון – הוא תוכנית עסקית אישית ברורה וממוקדת יותר שמקיפה פרישה, רחוק ככל שיהיה בעתיד שהמציאות נראית כעת. כמובן, זה יכול להסתיים באחד מאותם רגעים סופר נדירים שבהם אתה מרים ידיים ומתמסר לאינטליגנציה גבוהה יותר (שיכולה להיות האני הגבוה שלך!). ככל שהמציאות נראית רחוקה בעתיד. כמובן, זה יכול להסתיים באחד מאותם רגעים סופר נדירים שבהם אתה מרים ידיים ומתמסר לאינטליגנציה גבוהה יותר (שיכולה להיות האני הגבוה שלך!). ככל שהמציאות נראית רחוקה בעתיד. כמובן, זה יכול להסתיים באחד מאותם רגעים סופר נדירים שבהם אתה מרים ידיים ומתמסר לאינטליגנציה גבוהה יותר (שיכולה להיות האני הגבוה שלך!).ביום חמישי הזה יצוין הירח המלא היחיד בשנה של מזל דלי, אשר מחזק את הבית השלישי שלך של ביטוי עצמי, אחווה ורשת. נפנף בכנפי הפרפר החברתיות האלה, ארצ'ר! אם הכנפיים האלה מקופלות פנימה לזמן מה, זה הזמן להוציא אותן לטיסת מבחן. האם שיתוף פעולה מסוים הגיע למסקנה טבעית? האם אתה להוט להרחיב את האופקים החברתיים שלך על ידי פגישה עם כמה אנשים חדשים ומסקרנים? הגיחה הזו יכולה לעורר אתכם לצאת ולהתערבב יותר, במיוחד מקומית, שכן הבית השלישי מעיד על פעילות שכונתית. אתה מבעבע באופן טבעי, סאג, אבל הודות לעילוי הירח הזה, אנשים יימשכו אליך כמעט מגנטית. מה יגרום לחיים שלך להרגיש עשירים יותר? אלו סוג הקבוצות שאפשר להתחבר אליהן!חיבורים מסוימים עשויים להתחיל להתרחב מבלי שתנסה אפילו, סאג – ברגע שתקבע את הכוונה. אתה באמת תהיה באלמנט הרומנטי שלך כאשר ונוס המאוהבת דוהרת אל אריה הנלהב ולבית התשיעי החקר שלך מיום חמישי עד ה-5 בספטמבר. (לא בכדי, זהו מגזר התרשים הקשור למזל השופע שלך.) לשלושה פלוס הבאים שבועות, לא יהיו גבולות לטיולים המהנים, ההרפתקאים והמעוררים שתוכלו להגיע אליהם עם חברים או ילדה. על מה פנטזתם: פסטיבלי מוזיקה, בקתת חוף? ללא קשר לסטטוס הזוגיות שלכם, אתם תיהנו מתחושת חופש כמעט חסרת גבולות, אבל זה תלוי בך ליהנות ממנה כל עוד יש לך את זה!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|