הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

לאן אתה חושב שאתה הולך, ליאו? ובכל מקום שהוא, למה אתה נוסע לבד? לא רק שיופיטר רחב הידיים עובר דרך הבית התשיעי הגלובלי שלך ביום חמישי, 1 בספטמבר, אלא שהוא חובט במאדים האמיץ באזור עבודת הצוות שלך. אתה תגיע ליעדים שלך (או לקווי החוף הרחוקים האלה) הרבה יותר מהר עם קצת עזרה מהחברים שלך. מכיוון שצדק הוא רטרוגרדי, הדבר עשוי לכלול ביקור מחדש במקום בעל משמעות מיוחדת. אבל גם אם אתה נשאר במקום, נסה לשתף כמה טכניקות שלמדת עם משתפי הפעולה שלך. כן, זה עשוי להכניס אווירה עצבנית יותר, אז קל להיכנס בעדינות, אבל בביטחון. לפני שאתה יודע את זה, אתה עשוי לשנות את כל הדרך שבה הצוות שלך עובד ביחד!ככל ששבוע העבודה מסתיים, כל מילה תיחשב כשליח מרקורי במאזניים והבית השלישי ה"מוכר" שלך נבדק על ידי יופיטר, שנמצא מעבר להגה במזל טלה ובבית התשיעי הישר שלך.חוק מספר אחת? דבר ב"מוגדר" במקום "אולי" או שאתה יכול בלי משים להוביל אנשים בשביל הגן. אם אתה מסתובב על ידי מה שנקרא כתבה חדשותית, בדוק עובדות כמו סוכן חקירות מכיוון שהמעבר הזה מגדיל כל פרט. עדיף להישאר אמא אלא אם כן רכשת את הסטטיסטיקה והאינטליגנציה המתאימים כדי לדבר בביטחון. הפצת תיאוריות קונספירציה זה לא נראה טוב, ליאו.בשבת, ירח רבע קשת ממריץ מחזק את הבית החמישי האוהב, הזוהר והרומנטי בטירוף שלך. במקום להסתובב סביב המאורה שלך, עקוב אחר ההשראה של לה לונה כדי לשים את עצמך שם בחוץ בהתלהבות מחודשת. ואנחנו לא מדברים רק על החלקה ימינה. צא להתערבב עם אנשים שאולי לפחות מכירים מישהו שיכול להיות הטיפוס שלך. רבע ירח מבהיר זה יכול לתת לך תובנה אובייקטיבית לגבי האופן שבו אתה "מבצע" מערכות יחסים. אולי אתה מבין שאתה מגיע כמו אריה אבל אז הופך לכריש אם התשוקה שלך לא תוחזר בעין. או שאולי הקדשת פחות תשומת לב לאינטימיות ויותר לדרמה. החדשות הטובות הן שיהיה לך תמריץ לבצע שינויים רצויים ולהיות סוג המאהב והשותף שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי בתמורה. לייק מושך כמו, אז לפני שאתה מנסה לשנות מישהו אחר (משימה בלתי אפשרית), עקוב אחר רמזיו של הירח כדי לעבוד על עצמך. העילוי הירח המעצים הזה עשוי לדחוף אותך אל אור הזרקורים. בדרך כלל אנחנו לא צריכים להגיד לאריה להגביר את הקורות שלך. זו לא יהירות; זה מתגאה בהישגים שלך ועוזר להאיר את העבודה הנהדרת של אחרים וגם שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|